تبلیغات

غذای ایرانی

۰

رسم و رسوم ایرانی ایجاب می­کند که همیشه از میهمانان فقط با کیفیت ترین مواد غذایی  و بهترین وعده­های غذایی موجود پذیرایی شود. غذاهای ایرانی بسیار متنوع است و تنوع آن نشان دهنده تنوع مردمی است که در این کشور زندگی می کنند. در ایران اقوام بسیار متنوعی از فارس ، آذری ، کرد ، لر ، ترکمن ، عرب ، بلوچی ، ارمنی ، گرجی ، چرکس و آشوری زندگی می کنند.

این تنوع گروه های قومی و تأثیر فرهنگ های همسایه دیگر هنگام سفر از طریق ایران جنبه بسیار جالبی به کیفیت غذاهای ایرانی می­بخشد.شما به عنوان یک عاشق غذای ایرانی باید باکیفیت ترین مواد غذایی و تمام محصولات تازه ای که در بیشتر غذاهای ایرانی استفاده می­شود آشنا باشید. غذاهای ایرانی ترکیبی سالم از غذاهای گیاهی بسیار مقوی و همچنین وعده های غذایی متعادل با گوشت و سبزیجات تازه است.

گیاهان

گیاهان نیز در آشپزی ایرانی جز باکیفیت ترین مواد غذایی هستند و نقش بسیار مهمی دارند. بر اساس در دسترس بودن، گیاهان به صورت تازه ، منجمد یا خشک استفاده می شوند. مطمئناً هیچ چیز نمی تواند کیفیت و طعم گیاهان تازه را از بین ببرد، اما داشتن شیشه های گیاهان خشک یا بسته های گیاهان منجمد خرد شده نیز بسیار راحت است .

ادویه­

 همانطور که کاملاً آگاه هستید ، یکی دیگر از باکیفیت ترین مواد غذایی ادویه­ها هستند که در غذاهای ایرانی ضروری ­اند.  زعفران گرانترین ادویه ای است که می توانید از نظر وزنی خریداری کنید. در بیشتر غذاهای ایرانی از زعفران استفاده می­کنند. با توجه به قیمت بالای این ادویه طلای سرخ ، که در بیشتر دستور العمل های غذایی قرار گرفته است دلیل روشنی دارد چون به غذا رنگ و بوی بسیار تماشایی می­دهد و عطر و طعم آن از این جهان خارج می­کند.

غذای ایرانی

برنج

برنج هایی که در خطه دریای خزر کشت می­شوند جزو باکیفیت ترین مواد غذایی هستند، که بیشترین نوع  غذا با آن درست می­شود.

گلاب

یکی دیگر از باکیفیت ترین مواد غذایی گلاب است که آن را در خامه ، باقلوا ، فرنی و سایر دسرهای ایرانی استفاده می­کنند. عطر و طعم آن هنگام استفاده در مقادیر کم بسیار لطیف است. در بیشتر دستورها ، گلاب به شربت یا مایع دیگری اضافه می شود و میزان اندازه کافی آن در شروع با مقدار کمی ، و سپس چشیدن و در صورت لزوم افزودن بیشتر، آسان است.

 

برای مطالعه ادامه مطلب می توانید به فروشگاه بدلیجات سناتور مد مراجعه نمایید :

 

غذای ایرانی

+ نوشته شده توسط Senatormode در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: غذای ایرانی، گیاهان در غذای ایرانی، گلاب در غذای ایرانی، ادویه در غذای ایرانی، برنج در غذای ایرانی

یوگا

۰

یوگا یک تمرین قدیمی است که قوی ترین ویژگی آن ارتباط بسیار نزدیکی است که بین جسم ، روح و روان ایجاد می­کند و این سه ستون انسانی را به خوبی بهم نزدیک می­کند. در این مقاله به بررسی تمرینات و فواید و نکاتی دیگر درباره یوگا می­پردازیم.

هدف از یوگا چیست

تمرکز اصلی یوگا جستجوی خودشناسی از طریق آزادسازی آگاهی است. انواع مختلفی از آن وجود دارد، اما کارهای اساسی که  همیشه در یوگا حفظ می­شود مبتنی بر تکنیک های بدن، تمرینات تنفسی، روش های تمدد اعصاب و تمرکز و همچنین بسیاری از مراقبه ها است.

فواید یوگا

ما به دلیل زندگی پرمشغله و انجام بسیاری از کارهای روزمره، در تعادل روح و روان و جسم ناموفق هستیم. یوگا می­توان راهی برای یافتن تعادل بین آنان بود. در حقیقت ، مزایای حاصل از تمرین یوگا بی شمار است.  اما نتایج را می توان به تدریج درک کرد، از بهبود باورنکردنی وضعیت و کنترل اضطراب گرفته تا بهبود عملکرد اندام­های داخلی ارگان ها، انعطاف پذیری و قدرت فرد، و بسیاری دیگر است.

یوگا

تعدادی از مزایای یوگا

به تعادل عاطفی کمک میکند.

کیفیت زندگی بیشتر را با تشویق بهزیستی           ، آرامش درونی و آرامش فراهم می کند.

به مشکلات بی خوابی و افسردگی کمک می کند.

کمر درد را کاهش می دهد.

گردش خون را تحریک می کند.

انرژی بدن و ذهن را ارائه می دهد.

وضعیت بدن را بهبود می بخشد.

-تقویت عضلات و کل بدن را تقویت می کند.

این مزایا توسط هر فرد متفاوت درک می شود. افرادی هستند که بیشتر از نظر جسمی، افرادی دیگر با روحیه و برخی دیگر از در ذهن خود متوجه فواید این ورزش می شوند.

مخاطبان یوگا چه کسانی هستند

این عمل از کلمه سانسکریت یوج گرفته شده است ، که به معنی “متحد شدن یا ادغام” است و برای هزاران سال مجموعه ای از دانش را ارائه می دهد که بدنبال هماهنگی بدن ، ذهن و روح است. هیچ منعی برای این ورزش ذهنی و جسمی  وجود ندارد ، زیرا، در واقع این ورزش یک تمرین ساده نیست، بلکه یک سبک زندگی است که پزشک­ها از آن استفاده می­کند. هرچه تمرین زودتر شروع شود ، فرد سریعتر درگیر یوگا می شود و می توان مزایای آن را به طور گسترده تری در طول زندگی خود دریافت کرد.

آیا می توانم در خانه یوگا انجام دهیم

با وجود تمام خصوصیات آن ، اعتقاد بر این است که یوگا یک فعالیت بسیار ساده است و به هیچ نظارت حرفه ای نیاز ندارد. اما این اشتباه است، هر حرکتی تکنیک مخصوص به خود را برای اجرا دارد که باید صادقانه دنبال شود. بنابراین به هیچ وجه نبایدتنهایی در خانه به تمرین آن  بپردازید.

فضای تمرین باید ساکت و با نور مناسب باشد. اگر دستیابی به این شرایط فضایی در خانه شما دشوار است ، ممکن است در نتیجه با مشکل روبرو شوید. تمرین این ورزش در خانه منعی ندارد، با این حال ، برخی اقدامات احتیاطی باید رعایت شود. ه و همچنین به برخی لوازم جانبی مانند فرش، حوله و یک فضای راحت نیاز خواهید داشت.

 

برای خرید بدلیجات می توانید به سایت سناتور مد مراجعه نمایید، همچنین برای مطالعه ادامه مطلب در لینک زیر وارد شوید :

 

یوگا

+ نوشته شده توسط Senatormode در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: یوگا، یوگا چیست، فواید یوگا، تعریف یوگا، هدف از یوگا

استایل

۰

شخصی که استایل منحصر به فردی را در پیش می گیرد ، تصویری از اعتبار و اعتماد به نفس را نشان می دهد. داشتن سبک به معنای پوشیدن لباس­های مرسوم ، مد روز نیست ، بلکه پوشیدن تکه هایی است که نشان دهنده ذات و شخصیت است. و برخی اوقات این لباس ها مد روز است. در این مقاله ، مفهوم و تعریف و تفاوت سبک و مد را درک خواهید کرد و با انواع استایل ها در مد آشنا خواهید شد.

تعریف استایل

قبل از اینکه بیشتر در مورد استایل در مد صحبت کنیم ، اجازه دهید تعریف این کلمه را بشناسیم. این اصطلاح از اصطلاح لاتین stilus  می­آید که از زبان یونانی گرفته شده است. این کلمه را می توان در چندین زمینه استفاده کرد ، تا به طرح ، شکل یا جنبه یک چیز اشاره کند. با این حال ، در جهان مد ، استایل به عنوان شکل غالب بیان در یک زمان و مکان مشخص دیده می شود.

بنابراین مفهوم استایل شما بسیار به روندها مرتبط است. به عنوان مثال ، فردی که با لباسهایی که در آن لحظه مد مشهود است لباس می پوشد ، استایل شیک محسوب می شود. می­توان گفت استایل یا سبک توانایی ارزیابی صحیح خود و رشد شخصی خود و در نتیجه انتخاب از طیف مدی است که شخصیت فرد را برجسته می­کند. سبک همچنین با ارزشهای یک شخص یا شرکت ، که در شکل ظاهری و رفتاری آنها منعکس می شود ، پیوندی ناگسستنی دارد .

تفاوت بین مد و استایل

دقیقاً در این مرحله است که تفاوت بین استایل و مد ظاهر می شود ، اگرچه بسیاری از مردم فکر می کنند که آنها یک چیز هستند. علاوه بر اینکه دو کلمه متمایز هستند ، مفاهیم آنها نیز متفاوت است ، اما اغلب می­توانند با هم مرتبط باشند.

استایل

مد

شروع با کلمه مد ، همچنین از لاتین modus و به معنای “حالت” و “رفتار” گرفته شده است. در مفهوم مد فعلی، بیشتر مربوط به بازار و پیشنهاد است. بنابراین، این یک نقطه مرجع است که دائماً در حال تغییر است. اثبات آن ، این است که در هر فصل روندهای جدیدی ظهور می­کند که برای ارائه بیشترین تعداد مصرف کننده ایجاد شده است.

بنابراین، به دلیل نگرانی زیاد برای مد بودن ، افراد در گرایش ها و مصرف گرایی قرار می گیرند. و دقیقاً در این مرحله است که مردم اغلب مد را با استایل اشتباه می گیرند. در حالی که مد به طور کلی متنوع و یکبار مصرف است ، استایل پایدارتر است و بیشتر از شخص درباره روند می گوید.

بنابراین ، می توانیم مد را به عنوان بازتاب رفتار اجتماعی تعریف کنیم. وقتی می گوییم کسی مد است، یعنی او لباس های روند فعلی را می پوشد ، حتی اگر این قطعات دقیقاً با شخصیت او مطابقت نداشته باشد.

 

همچنین برای خرید اکسسوری می توانید در سایت سناتور مد مراجعه نمایید ، و در آخر برای مطالعه ادامه مطلب در لینک زیر وارد شوید :

 

استایل

+ نوشته شده توسط Senatormode در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: استایل، تعریف استایل، تعریف مد، تفاوت مد و استایل

کیف و کفش و اکسسوری برای افراد کوتاه قد

۰

خانم های قدکوتاه

کیف و کفش و انواع اکسسوری ‌های دیگر درست مثل مدل لباس و دامن یا شلواری که انتخاب می‌کنید می‌تواند در زیبایی اندام شما بسیار تاثیر گذار باشد و شما را توپر و یا لاغر و کشیده ‌تر نشان دهند. انتخاب اکسسوری ‌های درست و متناسب از جمله انواع زیورآلات و کیف و کفش می‌تواند به خانم های قدکوتاه و کوچک کمک کند، تا قد بلند تر و کشیده تر دیده شوند، این در حالی است که اکسسوری ‌های اشتباه و نا متناسب با استایل شما می‌تواند دقیقا نتیجه ‌ی عکس داشته باشد و جلوه بدی به شما بدهد.

داشتن قدکوتاه از جمله مشکلات غیر ارادی بوده که خانم‌ های زیادی با آن مواجه هستند و اغلب آن‌ ها فکر می‌کنند به دلیل کوتاهی قدشان، گزینه ‌های کمتری برای پوشیدن لباس‌ های متنوع دارند، اما پیروی از ترفند‌ هایی قصد داریم در این مقاله به شما ارائه دهیم، می‌تواند کمک بزرگی به خانم های قدکوتاه در انتخاب پوشاک مناسب بکند.

همانطور که می دانید قدکوتاه بودن جزوء ویژگی هایی نیست که بشود آن را تغییرش داد، اما نیازی هم نیست آنچنان هم نگران این موضوع باشیم چرا که متخصصان دنیای مد و فشن در این مورد به کمک ما آمده اند و ترفند هایی رو برای خانم های قدکوتاه ارائه داده اند که ما می توانیم با رعایت این نکات دقیق و ظریف در استایل خود و ایجاد خطای دید آن را بهبود دهیم. در این میان انتخاب کیف و کفش و اکسسوری های مناسب به اندازه انتخاب لباس دارای اهمیت بوده و اگه در این مورد دچار اشتباه شویم،

کیف و کفش و اکسسوری برای افراد کوتاه قد

این انتخاب نادرست باعث میشود تا ما قد کوتاه تر از آن چیزی که هستیم جلوه کنیم. خانم های قدکوتاه و ریز اندام احساس میکنند که نیاز دارند با پوشش لباس و اکسسوری های مختلف، خودشان رو بلندتر ار آنچه هستند نشان دهند و ایده کاره ما این است که با تیپ بدنی و طبیعی خودمان کاری کنیم و طوری لباس بپوشیم که بهترین شکل خودمون را نشان دهیم.

این مقاله با باید و نباید ها و خیلی چیز های دیگه به شما کمک کرده تا یاد بگیرید چگونه با توجه به استایل و تیپ بدنی خود لباس بپوشید و زیباترین حالت خودتان را ایجاد کنید پس با ما همراه باشید تا هر چیزی که درباره ایده های پوشش خانم های قدکوتاه لازمه یاد بگیرید.

انتخاب اکسسوری و زیورآلات مناسب برای خانم های قدکوتاه

راهکار ساده برای این موضوع این است که شما باید اکسسوری و زیورآلات خاص و متفاوت داشته باشید، البته لازم نیست همیشه از گردنبند ها یا گوشواره‌ های بزرگ و خاص استفاده کنید. در واقع خانم های قدکوتاه بیشتر باید روی این تمرکز کنند که زیورآلات و اکسسوری هایشان نسبت به جثه ریز ‌آن‌ ها بیش از اندازه بزرگ نباشد،

خانم های قدکوتاه لازم است تا برای تیپ مجلسی خود نیز از گردنبندها و گوشواره ‌های بزرگ و براق استفاده کنند و همینطور در تیپ روزمره ی خود می‌توانند یک گردنبند بلند را به کار ببرند و گاهی هم به این فکر کنند که اصلا گردنبند را فراموش کرده و به یک جفت گوشواره‌ی کوچک اکتفا کنند، به جرئت میتوان گفت که یک زیورآلات و اکسسوری مناسب می‌تواند شما را حتی قد بلندتر هم نشان دهد. برای مثال یک مدل گردنبند بلند و آویزدار از آن زیورآلاتی بوده که شما را کشیده ‌تر و قدبلندتر از حالت معمول نشان میدهد و نسبت به گردنبند هایی مثل چوکر برایتان مناسب‌ تر بوده است.

 

برای مطالعه ادامه مطلب در لینک زیر وارد شوید :

 

کیف و کفش و اکسسوری برای افراد کوتاه قد

+ نوشته شده توسط Senatormode در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: کیف مناسب افراد قد کوتاه، کفش مناسب افراد قد کوتاه، اکسسوری مناسب افراد قد کوتاه، اکسسوری

بهترین هدیه برای ورزشکاران

۰

ورزشکاران دسته ای از افراد هدفمند و بسیار فعال هستند که هدف گذاری می کنند و با اطمینان به سمت اجرای آنها حرکت می کنند. اگر در میان افراد نزدیک ، آشنایان و دوستان شما ورزشکاران ، مربیان یا افرادی که عاشق ورزش حرفه ای هستند‌ وجود دارد ، مطمئناً این سوال برای شما به وجود می آید که بهترین هدیه برای ورزشکاران چیست؟

انتخاب بهترین هدیه برای ورزشکاران همیشه کار ساده ای نیست و برای گروه خاصی از افراد ، این مشکل با قدرت دو برابر وجود دارد. برای افرادی که ورزش در زندگی آنها یکی از اصلی ترین نقش ها را دارد ، مواردی وجود دارد که بدون شک علاقه آنها را برمی انگیزد .

ما لیستی از این هدایا را جمع آوری کرده ایم که در میان آنها چیزهای معمولی مثل کیف و کوله پشتی ، مناسب برای هر سلیقه چه برای کودک و چه برای بزرگسال پیدا خواهید کرد . هر هدیه ای از این لیست در نوع خود منحصر به فرد و مفید است ، بنابراین مطمئناً به دردتان خواهد خورد .

چند ایده جدید برای انتخاب هدیه برای ورزشکاران

۱. مجموعه ای از حوله های خنک کننده مخصوص ورزش

۲. مچ بند

۳. هدفون بی سیم و ضد آب

۴. کیف ورزشی جادار

۵.سشوار و اتوی مسافرتی

۶.گام شمار متصل به کفش یا لباس

۷.فوتبال دستی

۸. ست های تنیس روی میز

۹.کوله پشتی هوشمند با شارژر

۱۰. دستبند چند‌ منظوره

۱۱.بالش ارتوپدی

۱۲.کیف شیک مخصوص کفش های ورزشی

۱۳.دفترچه الکترونیکی ضبط برنامه آموزشی

۱۴.تقویم دیواری هوشمند “ورزش و سلامتی” ، با گزیده ایده ها و تکنیک های پرفروش ترین های جهان.

۱۵.دارت مغناطیسی

۱۶.غلتک ماساژ که به آنها کمک می کند گرم بمانند و احساس درد های عضلانی را از بین می برند.

بهترین هدیه برای ورزشکاران

بهترین هدیه ها برای ورزشکاران

 هدیه دادن همیشه خوب است ، اما انتخاب بهترین هدیه برای ورزشکاران همیشه دشوار است. ما این کار را برای شما ساده تر کرده ایم. به دنبال بهترین هدیه برای یک ورزشکار هستید ، نگاهی به ایده های ما بیاندازید :

 دمبل های هوشمند با یک کپسول یا یک سنسور فعالیت در داخل آن تمام اطلاعات پس از آموزش به برنامه خاصی در تلفن هوشمند این ورزشکار ارسال می شود.

مجموعه ای از ظروف چینی به سبک اسپرت ، هدیه ای عالی که سالها ماندگار خواهد بود! در سایت های اینترنتی غذاهایی ارائه می شود ، هم با الگوی مضمون کودکان و هم یک سری بزرگسالان ، با هر سلیقه و بودجه ای .

یک قاب برای تی شرت ، یک هدیه اصلی برای یک ورزشکار در روز تولدش است. معمولاً تی شرت ها پس از پیروزی ، نوعی نماد افتخار محسوب می شوند ، بنابراین نگهداری و گرامی می شوند.

کفش های کتانی هوشمند ، بهترین هدیه برای ورزشکاران هم برای یک ورزشکار اصیل و هم یک ورزشکار تازه کار است . به عنوان انگیزه ای برای دویدن و هم برای یک حرفه ای مناسب هستند چرا که اولاً ، آنها راحت هستند ، و دوم اینکه ، آنها “هوشمند” هستند ، یک سنسور زیر کفی ساخته شده است که زمان ، مسافت ، کالری سوزانده شده و تعداد مراحل را ردیابی می کند.

 

همچنین برای خرید بدلیجات می توانید به سایت سناتور مد مراجعه نمایید ، در صورت مطالعه ادامه مطلب در لینک زیر وارد شوید :

 

بهترین هدیه برای ورزشکاران

+ نوشته شده توسط Senatormode در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: بهترین هدیه برای ورزشکاران، هدیه برای ورزشکاران، هدیه ای برای ورزشکاران

گران ترین برندهای لباس جهان

۰

برند­های انحصاری مد و گرانترین برند ­های لباس، با قدرت، اعتبار و جایگاه مرتبط هستند. بسیاری از برند­ها فقط خواسته افراد بسیار ثروتمند را برآورده می کنند. هر لباس یک کالای انحصاری است که ارزش آن را در بازار بین المللی افزایش می دهد. هرچه برند محبوب تر باشد ، از نظر مشتریان ثروتمند، آن برند شایسته تر می شود. طراحان برای برجسته جلوه دادن لباس و بیان اهداف خود از طرح های ابتکاری ، بافت خوب و مواد با کیفیت استفاده می کنند.

لباس مناسب این قدرت را دارد که بر تصمیمات به نفع شما تأثیر بگذارد و شرایط را مطابق خواسته های شما قالب کند. مد باشید زیرا لباس های سطح بالا با زرق و برق همراه هستند و جنبه پیشرفته شما را به جهانیان نشان می دهند. تغییر زمان و آگاهی از مد ما را به دنیای گرانترین برند های لباس در جهان معرفی کرده است.

این یک واقعیت است که مردم سعی می کنند شخصیت خود را با استفاده از محصولات برند دار به نمایش بگذارند. در زیر لیستی از گرانترین برند وجود دارد که در بین بی شمار دوستداران مد در سراسر جهان بسیار محبوب هستند.

 

  1. والنتینو Valentino

این طرح های خلاقانه و شیک توانایی عاشق شدن خانم ها را دارد. امروزه ، آنها به یک صنعت محبوب برای دوستداران مد در سراسر جهان تبدیل شده اند. لباس های زیبا این شرکت ، آن را به یکی از ده برند گران قیمت لباس در جهان تبدیل کرده است. مجموعه لباس شب آن بسیار محبوب است. این طرح جسورانه، زنانی از طبقه متمول را که علاقه مند به گرایش های لوکس مد مدرن هستند ، جذب می کند.

هرمس Hermes

هرمس یک برند فرانسوی است و محبوب ترین آن محصولات لوکس مد سطح بالا است. این شرکت یکی از مارک هایی است که همیشه مشتری ها را متعجب می کند. این مارک لباس عمدتا چرم ، مایحتاج روزمره ، کالاهای خانگی ، عطر ، جواهرات ، ساعت و محصولات آماده، تولید می کند. طرح های آن در بین جوانان عاشق مد محبوب است. این برند در سال 1837 تاسیس شد. با این وجود، علی رغم فراز و نشیب های این شرکت در طول دو قرن گذسته در دوران مدرن، هنوز نماینده کالاهای لوکس است.

گران ترین برندهای لباس جهان

  1. ورساچه Versace

در ایتالیا ، ورساچه طرح های پیشرفته ای را برای مردان و زنان جوان ارائه می دهد. این در بین دوستداران مد که مایل به پرداخت هر قیمت برای آخرین مد و کیفیت بهتر هستند بسیار محبوب است. این برند انواع لباس های شیک را روانه بازار کرد و دیگر جایی برای رقبا باقی نگذاشت. بیشتر طراحان و هنرمندان مد ، Versace را به عنوان یک برند لباس فصلی توصیه می کنند.

این یکی از بهترین مارک های مد برای لباس های زنانه و مردانه و سایر لوازم جانبی است. امروزه علاوه بر اینکه در لباس های لوکس در زمره بهترین ها قرار گرفته ، در زمینه لوازم جانبی ، آرایش و حتی مبلمان با نام تجاری نیز تولید شده است.

 

برای خرید بدلیجات می توانید به سایت سناتور مد مراجعه نمایید ، همچنین در صورت مطالعه ادامه مطلب در لینک زیر وارد شوید :

 

گران ترین برندهای لباس جهان

+ نوشته شده توسط Senatormode در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: برند های لباس جهان، برند معتبر لباس، برند لباس اورجینال

اهمیت هدیه دادن در اولین قرار

۰

وقتی که بلاخره موفق شدید و با پسر یا دختر رویاهای خود قرار ملاقات گذاشته اید قطعا می خواهید او را در اولین قرار با بهترین هدیه شگفت زده کنید و مطمئن شوید که او را تحت تأثیر قرار داده و از این طریق احساسات درونی خود را به او نشان دهید. اولین قرار ملاقات برای هر دو طرف بسیار مهم است چرا که یک شروع خوب می تواند ادامه مسیر شما را هموار کند و رشته ی متصل بین شما را محکم تر کند. هدیه دادن در اولین قرار شما را یک پله به فرد مورد علاقه تان نزدیک تر می کند و شما را برای داشتن یک شروع خوب آماده می کند.

میتوانید در اولین قرار به او هدیه دهید اما پیدا کردن مناسب ترین هدیه بسیار دشوار است. گلها همچنان مـوثرترین هدیه برای تحت تأثیر قرار دادن یک زن در اولین قرار ملاقات هستند  یک دسته گل می تواند یک هدیه عالی باشد دسته گل شما باید از گل لاله ، گل ارکیده یا گل سرخ تشکیل شده باشد و یا میتوانید گل مورد علاقه اش را به او هدیه دهید.

بهترین هدیه ای برای اولین قرار می تواند فرصتی برای ایجاد احساس ناب و خارق العاده نسبت به یکدیگر باشد. برای انتخاب مناسب ترین هدیه باید در آن مهارت داشته باشید و به این نکات توجه داشته باشید که حمل آن آسان باشد اما در عین راحتی با هر سبکی مطابقت داشته باشد . بعضی از افراد فکر می کنند دادن هدیه در اولین دیدار تاثیر کمی دارد .

شاید پاسخ این افراد این باشد که این امر بستگی دارد به مواردی مانند ارتباطی که به اشتراک می گذارید و این یک ارتباط زمانی است. اولین قرار ملاقات ممکن است استرس زا باشد‌ و شما برای برقراری ارتباط نگران و مضطرب باشید همه چیز خیلی جدید است و قطعا طاقت فرسا است. اما با دادن یک هدیه مناسب میتوانید سکوت را بشکنید. هدیه ای که می خواهید به فرد مورد علاقه تان بدهید باید به گونه ای باشد که عشق و علاقه شما را نشان داده و فرد مورد علاقه تان را تحت تاثیر قرار دهد.

اهمیت هدیه دادن در اولین قرار

بهترین هدیه در اولین قرار

دادن یک هدیه کوچک غیر از اینکه می تواند راهی خوب برای انتقال احساسات به او باشد ، می تواند به او نشان دهد که شما چقدر متفکر و جوانمرد هستید. هدیه شما باید متناسب و در عین حال ظریف و زیبا باشد.

باید دقت کنید با وجود اینکه هدیه دادن به فرد مورد علاقه اتفاقی شیرین و یک حرکت احساسی است اما انتخاب کردن مناسب ترین هدیه ای که می توانید در اولین قرار ملاقات به او بدهید بسیار دشوار است.

برای خرید بدلیجات می توانید به سایت سناتور مد مراجعه نمایید ، همچنین در صورت مطالعه ادامه مطلب در لینک زیر وارد شوید :

 

اهمیت هدیه دادن در اولین قرار

+ نوشته شده توسط Senatormode در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: هدیه، اهمیت هدیه دادن در اولین قرار، خرید اکسسوری، خرید بدلیجات، خرید زیورآلات

۱۱ توصیه برای خوش استایل شدن

۰

خوش استایل شدن به پولدار بودن بستگی ندارد، برای اینکه شیک به نظر برسید ، مهم است که انتخاب های درستی انجام دهید به جای اینکه کورکورانه از روند مد پیروی کنید ، بلکه بر ویژگی های جذاب خود تأکید کنید.

اغلب اوقات ، چیزهای بی کیفیت در کمد لباس بانوان وجود دارند زیرا آنها می خواهند تا آنجا که ممکن است خرید کنند و کمترین هزینه را هم می کنند. بسیاری از مردم فکر می کنند هرچه چیزهای بیشتری داشته باشند ، خوش استایل تر خواهد بود. اما دقیقا برعکس است ما در اینجا چند توصیه برای خوش استایل و شیک شدن به شما خواهیم کرد

11 توصیه برای خوش استایل شدن به شرح زیر است:

۱. برای خوش استایل شدن در انتخاب های خود ظرافت داشته باشید . اگر چه ظرافت چشمگیر نیست ، اما در حافظه ها باقی می ماند.

آیا می خواهید همه کسانی که ملاقات می کنید با نگاه به لباس های شیک شما برگردند و به شما خیره شوند ؟ برای رسیدن به این هدف ، باید لباس های خاص و تکان دهنده ای بپوشید اما این هیچ ربطی به ظرافت ندارد. ظرافت دلالت بر سادگی و ایجاد حس آرامش دارد. استایل فردی که ظرافت دارد چشمگیر نیست ، اما مطمئناً افراد اطرافش او را به یاد می آورند.

۱۱ توصیه برای خوش استایل شدن

  1. در انتخاب لباس هایتان سبک خاص خود را داشته باشید. مد می تواند هر چیزی باشد ، اما سبک همراه با کیفیت است. برای خوش استایل شدن ، نه تنها رنگ و سبک مهم است ، بلکه کیفیت پارچه نیز مهم است. یک تی شرت که جنس پارچه ی با کیفتی دارد و شکل خود را حفظ می کند همیشه شیک تر از یک محصول با همان طرح و الگوها ، اما از پارچه ی بی کیفیت و شل و ول است.
  2. کفش ها همیشه نشان شخصیت شما هستند ، بنابراین در انتخاب کفش باید وقت کنید که آنها از کیفیت بالایی برخوردار باشند . کفش ها اساس کمد لباس هستند.

اگر می خواهید پس انداز کنید و تصمیم به خرید کفش های بی کیفیت دارید لطفا صرف نظر کنید. ممکن است تأثیر کفش ها را بر برداشت از ظاهر خود دست کم بگیرید ، اما آراستگی و تمیزی کفش ها در عین حال شیک و گران قیمت بودن آنها شما را به فردی خوش استایل که دارای شخصیت اجتماعی بالایی است مبدل خواهد کرد.  و در مقابل یک جفت کفش ارزان و بی کیفیت می تواند بلافاصله کل ظاهر شما را خراب کند.

اما فکر نکنید که مجبورید هزینه های زیادی را صرف خرید کفش های با کیفیت کنید، شرکتهای با قیمت متوسط ​​وجود دارند که محصولات خوبی را به فروش می رسانند. این نکته را به یاد داشته باشید که یک کفش شیک و با کیفیت ارزش بالاتری از ده ها مدل کفش بی کیفیت دارد.

4- در انتخاب لباس ها دقت کنید و از پوشیدن لباس های باز اجتناب کنید. خوش استایل شدن ارتباطی به داشتن یک بدن جذاب ندارد بلکه اول از همه مربوط به داشتن اعتماد به نفس است.

 

همچنین لازم به ذکر است برای خرید بدلیجات می توانید به سایت سناتور مد مراجعه نمایید ، و در صورت مطالعه ادامه مطلب در لینک زیر وارد شوید :

 

۱۱ توصیه برای خوش استایل شدن

+ نوشته شده توسط Senatormode در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: خوش استایل شدن، استایل، چگونه خوش استایل بشویم، توصیه برای خوش استایل شدن، استایل خوب

اهمیت گوشواره در زیبایی

۰

گوشواره یکی از انواع جواهرات مورد استفاده ی خانم ها و برخی آقایان است.این نوع جواهرات نقش مهمی در استایل آدم ها دارند. بسته به نوع لباس هایی که می پوشید می توانید یک نوع از گوشواره را استفاده کنید. مثلا برای حضور در یک جلسه ی رسمی و مهم می توانید از گوشواره های حلقه ای و میمنیمال و ساده استفاده کنید یا اگر می خواهید در یک جشن غیر رسمی حضور پیدا کنید می توانید از گوشواره های آویزی مزین به نگین ها و سنگ های تزیینی استفاده کنید.

گوشواره ها جزو انواع بدلیجات هایی هستند که شما می توانید با کمی ظرافت و خلاقیت آن را بسازید. می توانید با خمیر یا مفتول های نازک و مهره های تزیینی یک گوشواره ی زیبا ی دست ساز درست کنید. ولی بی شک همه زنان می خواهند از گوشواره های که از جنس طلا هستند استفاده کنند. چرا که زنان عاشق طلا  هستند پس اگر بخواهند از زیوری در پوشش یا بدن خود استفاده کنند بی شک باید جنس آن از طلا باشد.

پس بنابر گفته های بالا جای تعجب نیست که گوشواره ها یکی از مهمترین جواهرات دنیای مد در نظر گرفته می شوند و اغلب معلوم می شود که آنها در میان لوازم جانبی قهرمان اصلی هستند.

متداول ترین مدل های  گوشواره 2021

اهمیت گوشواره در زیبایی

گوشواره های حلقه ای برای تابستان 2021

این گوشواره ها را می توانید با هر نوع متریالی تهیه کنید.می تواند خمیری،رزینی،از جنس چوب یا طلا و نفره و مس یا برنج باشد.می توانند به صورت قفلی یا معمولی باشند.با هر رنگ و مدل و طرح و اندازه ای که می خواهید،می توانید آن را با انواع دیگر اکسسوری ها ست کنید. به همین خاطر می توان پی به اهمیت گوشواره در زیبایی برد.

 

گوشواره های ماکرو:بیش از اندازه اغراق آمیز

این سبک از گوشواره بسیار شلوغ و پر زرق وبرق و بزرگ است.متریال آن ها می تواند هرچیزی باشد از چوب و رزین گرفته تا انواع آلیاژ های طلا و مس و نقره.این گوشواره هارا برند mango با کمک دستگاه های چاپ گر سه بعدی با شعار سازگار با محیط زیست تولید کرده است. ولی اگر جنس آن از فلز طلا و با یاقوت ها مزین شود بی شک ارزش بیشتر و طرفدارهای خاص خود را پیدا می کند.

 

برای مطالعه ادامه مطلب در لینک زیر وارد شوید :

 

اهمیت گوشواره در زیبایی

+ نوشته شده توسط Senatormode در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: خرید گوشواره، گوشواره، بدلیجات، اکسسوری، زیورآلات

تاثیر رنگ ها در خلق و خو

۰

روانشناسی رنگ ها اطلاعات بسیار زیادی در مورد تاثیر آن ها بر روی خلق و خوی انسان ها به ما می دهد. رنگ ها روح زندگی هستند و بدون آن ها  زندگی خیلی از زیبایی های خود را نداشت. حتی رنگ یک غذا یا یک میوه می تواند تصور ما را از مزه آن تغییر دهد. شاید یک غذا از نظر مزه خیلی خوب نباشد ولی اگر رنگ خوبی داشته باشد افراد آن را بیشتر انتخاب می کنند. مورد بعدی رنگ اتاق های مان است. رنگ اتاق می تواند در بلند مدت اخلاق فرد را عوض کند و در زندگی او تاثیر خیلی زیادی داشته باشد .

رنگ لباس های شما می تواند افراد مختلف را جذب شما کند و همین طور خیلی از افراد را از شما دور کند. روانشناسی رنگ به ما کمک می کند تا بدانیم که رنگ های متفاوت چه تاثیری بر روی افراد متفاوت می گذارد و آیا افرادی که در زندگیشان یک رنگ خاصی را بیشتر از بقیه می بینند، بیشتر از بقیه چه رفتاری از آن ها سر می زند.

تاثیر رنگ ها در خلق و خو

روانشناسان متوجه این شدند که موقیت جغرافیایی و فرهنگ هر انسان که با آن بزرگ می شود ارتباط مستقیم با رفتار آن ها در مقابل رنگ ها دارد. در طول سال هایی که یک فرد زندگی می کند، نحو رفتار و عکس العمل او نسبت به رنگ از دوستان، آشنایان و خانواده تقلید می شود. به عنوان مثال دیدن گربه سیاه در بعضی از کشور ها به معنی بد شانسی است و در بعضی از کشور ها نشانه خوش شانسی،

حال در این شرایط کسانی که گربه سیاه می بینند بسته به کشوری که در آن زندگی می کنند و بسته به فرهنگی که دارند احساساتشان فرق خواهد کرد. رنگ ها قسمتی بسیار مهم در زندگی ما هستند و اگر در مورد تاثیر آن ها بر روی افکار و خلق و خویمان اطلاعات داشته باشیم، از آن ها بیشتر و درست تر استفاده خواهیم کرد.

 

برای خرید بدلیجات می توانید به سایت سناتور مد مراجعه نمایید ، همچنین برای مطالعه ادامه مطلب در لینک زیر وارد شوید :

 

تاثیر رنگ ها در خلق و خو

+ نوشته شده توسط Senatormode در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: رنگ در خلق و خو، تاثیر رنگ در خلق و خو، تاثیر رنگ های بر افراد
نوشته‌های اخیر